Podrasuj swoje jeansy – kilka sposobów na nowoczesność

Podrasuj swoje jeansy - kilka sposobów na nowoczesność

Niewątpliwie materiał jeansowy robi największą furorę od wielu lat. Jeansy zarówno dla pań jak i panów są w dalszym ciągu modnym dodatkiem stylizacyjnym. Jeśli posiadasz jeansowe spodnie, które nie są już modne, dowiedz się jak nadać im drugie życie.

  • Dziury! – nie trzeba specjalnie wspominać o tym, że dziury w obecny sezonie stają się bardzo modnym dodatkiem. Po co kupować nowe spodnie, skoro możesz z łatwością wykonać samodzielnie tak modne dodatki? W Internecie znajdziesz wiele ciekawych instruktaży, w jaki sposób wykonać stylowe dziurki w swoich ulubionych jeansach.
  • Sposób na dziury – oczywiście powyższy sposób uwzględniał samodzielne wykonanie modnych dziur, tak teraz prezentujemy Państwu pomysł na to, jak sobie poradzić z dziurami, zakładając, że taka stylizacja nie jest dla nas najlepszą. Najlepiej pod spód wszyć ciekawy materiał, na przykład koronkę. Efekt będzie znakomity!
  • Farby- nie trzeba specjalnie powtarzać, iż dostępne w sprzedaży są specjale barwniki do ubrań. Jeśli chcesz na nowo nosić swe ulubione, aczkolwiek nieco już bez wyrazu spodnie z jeansu, spróbuj poruszyć swoją wyobraźnię. Farbowanie jenasów nie jest trudne, a jedyne co Cię może ograniczyć to Twoja kreatywność! Ponadto może użyć wielu ciekawych szablonów, aby nadać swoim spodniom efektownej stylizacji.
  • Naszycia, wstawki – gdy jenasy już nie zachwycają możesz je podrasować delikatnie obszywając na przykład kieszenie. Do tego możesz użyć kolorowych nici. Ciekawe są także propozycje jeansów obszywanych materiałem. Najlepsza jest zdecydowanie koronka. W ten sposób nie tylko można maskować dziury, ale także i nadać swoim ulubionym spodniom drugie życie.

1 Komentarz

Komentowanie jest wyłączone.