Małe wielkie wnętrze – sprytne rozwiązania do niedużych wnętrz

Małe wielkie wnętrze – sprytne rozwiązania do niedużych wnętrz

Urządzając mieszkanie często brane pod uwagę są określone propozycje aranżacyjne. Coraz chętniej w swych domach stylizujemy wnętrza na nowoczesny design. Również w małych pomieszczeniach można dostosować nowoczesne pomysły na efektowny aranż. Oto kilka ciekawych opcji.

 • Jasne wnętrze! – jeśli małe mieszkanie chcemy optycznie powiększyć należy przyzwyczaić się do jasnych, stonowanych kolorów. Nie każdy je docenia, ale docenić można powiększenie wnętrza za sprawą światła, które dzięki jasnym kolorom ścian będzie można nieco więcej wpuścić do swojego domu.
 • Nieduże zestawy meblowe – oczywiście w odniesieniu do mniejszego pomieszczenia raczej niemożliwe jest, by wyposażyć je w wielkie zestawy meblowe. Warto przejrzeć katalogi, aby wybrać odpowiedni komplet do takiego wnętrza. Jeżeli to salon jest niewielki, z pewnością będzie dobrze wyglądał z wyposażeniem takim jak
  • -półka rtv
  • -kredens
  • -nieduża witrynka
  • -półki na ścianach
 • Wygodny, choć nieduży komplet wypoczynkowy – w niedużej przestrzeni salonowej zapewne nie będzie miejsca na wielkie zestawy wypoczynkowe. Duża kanapa i potężne fotele to nie najlepsze rozwiązanie. Nawet narożnik może być, choć nie musi – uciążliwy. Najlepiej wziąć pod uwagę kanapę oraz filigranowy stolik kawowy.

Mieszkanie to oczywiście nie tylko salon, ale to właśnie w salonie rozgrywa się akcja naszego codziennego życia, dlatego nawet, jeśli jest on niewielkich rozmiarów warto zaaranżować go w taki sposób, by oddawał ciepło i klimat domowy. Z pewnością sprytne pomysły na „optyczne powiększenie” pozwolą jeszcze lepiej dostosować ten charakter.

3 Komentarze

Komentowanie jest wyłączone.